Александр Дугин: 1.. Колись ти був мен братом
1.
Колись ти був мен братом
Була на двох одна хата
Цвла по степу калина
Горло в серц багаття
Яка б не була провина
Стом спиною до спини
Одну негоду длили
Тоб й мен половина
Колна збит до кров
Лют льодов побо
С тих пр я на крпко стою
Я назавжди наготов
Гуля сонце за крам
Давай-но ще раз зграм
В цю гру, що грали ранше
Давай но, брат, пострлям
........
ми вбмо один одного
Прицльним пострлом в голову
Коли ти в мене стрлятимеш
Цлься в голову в голову
ми вбмо один одного
Прицльним пострлом в голову
Коли я в тебе стрлятиму
Я буду цлитись в голову
В голову, в голову,
В голову, в голову
Коли ти в мене стрлятимеш
Цлься в голову в голову
В голову, в голову,
В голову, в голову
Коли я в тебе стрлятиму
Я буду цлитись в голову
2.
Все почалось вд Слов'янська
Афни проти спартанцв
Вд Кива до Луганська
Гримить моя громадянська
Моя Бахмутська фортеця
Пд руським прапором вться
За свй вдчинений космос
Хмельницький з ляхами бться
Вогнем й мечем вбитий простр
Дивися в оч, там просто
Нема ненавист зовсм
Але я зроблю цей пострл
Ти сам прийшов з раховою
А я не здамся без бою
Тому ти цлься прицльно
Я теж стрлятиму в твою
.......
ми вбмо один одного
Прицльним пострлом в голову
Коли ти в мене стрлятимеш
Цлься в голову в голову
ми вбмо один одного
Прицльним пострлом в голову
Коли я в тебе стрлятиму
Я буду цлитись в голову
В голову, в голову,
В голову, в голову
Коли ти в мене стрлятимеш
Цлься в голову в голову
В голову, в голову,
В голову, в голову
Коли я в тебе стрлятиму
Я буду цлитись в голову