Александр Дугин: 1.. Колись ти був мен братом

28 июня 2025, 23:21

1.

Колись ти був мен братом

Була на двох одна хата

Цвла по степу калина

Горло в серц багаття

Яка б не була провина

Стом спиною до спини

Одну негоду длили

Тоб й мен половина

Колна збит до кров

Лют льодов побо

С тих пр я на крпко стою

Я назавжди наготов

Гуля сонце за крам

Давай-но ще раз зграм

В цю гру, що грали ранше

Давай но, брат, пострлям

........

ми вбмо один одного

Прицльним пострлом в голову

Коли ти в мене стрлятимеш

Цлься в голову в голову

ми вбмо один одного

Прицльним пострлом в голову

Коли я в тебе стрлятиму

Я буду цлитись в голову

В голову, в голову,

В голову, в голову

Коли ти в мене стрлятимеш

Цлься в голову в голову

В голову, в голову,

В голову, в голову

Коли я в тебе стрлятиму

Я буду цлитись в голову

2.

Все почалось вд Слов'янська

Афни проти спартанцв

Вд Кива до Луганська

Гримить моя громадянська

Моя Бахмутська фортеця

Пд руським прапором вться

За свй вдчинений космос

Хмельницький з ляхами бться

Вогнем й мечем вбитий простр

Дивися в оч, там просто

Нема ненавист зовсм

Але я зроблю цей пострл

Ти сам прийшов з раховою

А я не здамся без бою

Тому ти цлься прицльно

Я теж стрлятиму в твою

.......

ми вбмо один одного

Прицльним пострлом в голову

Коли ти в мене стрлятимеш

Цлься в голову в голову

ми вбмо один одного

Прицльним пострлом в голову

Коли я в тебе стрлятиму

Я буду цлитись в голову

В голову, в голову,

В голову, в голову

Коли ти в мене стрлятимеш

Цлься в голову в голову

В голову, в голову,

В голову, в голову

Коли я в тебе стрлятиму

Я буду цлитись в голову

Больше новостей на Dnrnews.ru